Kolm aastat on siin kodulehel kajastamata jäänud. 2019-2021 olid sündmusterohked aastad, mis tõid kaasa palju väljakutseid ja saavutusi. Oli tipphetki ja murtud südant. Õpime nii õnnestumistest kui ka muredest, sest meie lättes on elujõudu.
Millalgi kindlasti kajastan ka neid kolme sündmusterohket aastat.

2022. aasta algas lootusrikkalt. Jaanuari teisel nädalavahetusel toimus Tartus rahvuslik koertenäitus ja Vastse-Kuustes agilityvõistlus. Mõlemal üritusel läks nii minu koertel kui ka kasvandikel kenasti. Allpool oldywellikate tulemused.
JAANUAR
Rahvuslik koertenäitus Tartus 8.01.2022, kohtunik Andrzej Szutkiewicz (Poola)
Jack russll terrier'i ringis kutsikaklassis tegid tublit tööd esimest korda näitusel osalenud Hency ja Sky.
Oldywell Hit The Lights Hypnotic, kutsikaklass - 1.koht, EAH (eriauhind), TPK (tõu parim kutsikas)
Oldywell Hit The Lights Hency, kutsikaklass - 2.koht, EAH (eriauhind)
Parson russell terrier'i ringis olid ülitublid Tuli ja Tami.
Oldywell Speedtail Tuli, juunioriklass - SP1, SK, PE1, TPJ, SERT, TP ja Tuli on nüüd Eesti Juuniortšempion!
Oldywell Speedtail Tami, juunioriklass - SP2
Rahvuslik koertenäitus Tartus 9.01.2022, kohtunik Inese Pablaka (Läti)
Oldywell Hit The Lights Hypnotic, kutsikaklass - 1.koht, EAH, TPK
Oldywell Speedtail Tami, juunioriklass - SP1, SK, PE1, TPJ, SERT, TP
Mõlema päeva kohtunikud olid väga mõistvad ja suhtusid sõbralikult nii koerte kui händleritesse.
Agilityvõistlus Vastse-Kuustes 9.01.2022, kohtunik Svetlana Kreslina (Läti)
Minu kasvandik parson russell terrier Troy alustas võistllemist. Ivar ja Troy jooksid suurepäraselt puhta ja kiire raja A0 klassis. Teisel rajal oli kogemuse puudumise tõttu dsq, kuid jooks oli kiire ja koostöine. Troy saavutas kokkuvõttes 2.koha. Troy hakkab jooksma midi suurusklassis.
Troy video A0, I jooks
Tuli, Tami ja Troy ema Essie osales samuti agilityvõistlusel A3-s. Vaatamata näitusesaginale jõudsime võistlusele ja jooksime kolm puhast rada saavutades ühe esikoha hüpperajal ja kaks teist kohta hüppe- ja agilityradadel.
Essie video AG 3

Rahvuslik koertenäitus Pärnus 15.01.2022, kohtunik Ana Ivanova (Leedu)
Parson russell terrier'i ringis tegi tublit tööd Tami.
Oldywell Speedtail Tami, juunioriklass - SP1, SK, PE1, TPJ, SERT, TP ja Tami on nüüd Eesti Juuniortšempion!

Agilityvõistlus Vastse-Kuustes 22.-23.01.2022, kohtunik Inga Järv (Eesti)
Jooksime Essiega kokku kaheksa võistlusrada. Laupäeval pingutasime korralikult ja saime joostud heas konkurentsis kõik rajad puhtalt. Tulemuseks esikoht agilityrajal, kolmas koht teisel agilityrajal ja kaks teist kohta kahel hüpperajal. Pühapäeval andis tunda väsimus ning neljast rajast jooksime puhtalt ühe agilityraja ja tulemuseks teine koht.