kennel
Oldywell
JACK & PARSON
RUSSELL TERRIER
& KUTSIKAKOOL / AGILITY

TRIKI- JA MOTIVATSIOONIKOOLITUS

Tere tulemast kennel Oldywell ja AgilityNonstop OÜ
triki- ja motivatsioonikoolitusele on-lines!

REGISTREERIMINE UUELE KURSUSELE ON AVATUD!
NB! 9.augustil alustab trikikoolituse uus grupp.
Küsimuste korral võta julgelt ühendust.


MIKS trikkide õppimine on Sinule ja Su koerale oluline?
** toetab koera vaimset tervist ja arendab mõtlemisvõimet ** parandab Sinu ja koera vahelist suhet ** aitab Sul paremini mõista, kuidas koer õpib ** trikkide harjutamine toetab ja arendab koera füüsilist vormi ** hoiab Sind ja Sinu koera positiivsena ** suurendab koera kuulekust, enesekindlust ja toob kaasa veel palju muud kasulikku Sinule ja Su koerale.
Koera õpetamine ja motiveerimine on lihtne ja lõbus läbi mängu. Mida rohkem erinevaid ja arendavaid mänge Sa oma koeraga mängid, sea "ägedam tüüp" oled oma neljajalgse sõbra jaoks. Mäng parandab oluliselt Sinu ja Su koera vahelist koostööd ja suurendab koera motivatsiooni teha asju just Sinuga.

MIDA õpime?
Õpime erinevaid trikke ja mänge. Koolitusmaterjalides leiab üle 40 erineva triki, mis sobivad nii algajale kui ka edasijõudnule trikitajale, ning vähemalt 8 innustavat mängu. Õpime mõistma koera ja seda, kuidas edukalt uusi oskusi koerale õpetada. Pöörame tähelepanu ka koera üldfüüsilisele ettevalmistusele.
Trikkide nimekirjas on nt käpa- ja ninatarget, käpad targetil keerutamine, rullimine, külgliikumine, tagurdamine, kummardamine, roomamine, slaalom, mängusjade koristamine, karpi pugemine, maiuse hoidmine jm.

KUIDAS on-line koolitus toimub?
Koolitusmaterjalid (kirjeldused ja õppevideod) asuvad veebilehel, millele on juurdepääs vaid koolitusel osalejatele. Vastavalt sellele, kas oled algaja või edasijõudnud, saad valida erinevate trikkide vahel. Iga nädal avanevad uued materjalid ja õppevideod.
Trikkide õppimisel kasutame positiivse kinnistamise põhimõtteid. Esimesel nädalal õpime kasutama sh klikkerit. Osa trikke õpime klikkeri abil ja osa ilma klikkerita.
Ühel osalejal on võimalus koolituse kestel õpetada koerale kahe kuu jooksul vähemalt 8 trikki ja saada oma tegevusele professionaalset tagasisidet. Suhtlus koolitaja ja osaleja vahel toimub veebipõhiselt.
Mingit erilist varustust pole vaja. Kõik trikkide õpetamiseks vajaliku leiad oma kodust ja kodu ümbrusest.

MILLAL?
Iga osaleja valib ise liitumisaja ja kestuse.
Terviklahendus kestab kaks kuud ja osade kaupa õppimine kaks nädalat.

KES?
Olen kennel Oldywell kasvataja, agilitysportlane ja Eesti Kennelliidu atesteeritud agilitytreener Natali Happonen. Kasvatajana olen üles kasvatanud üle 30 toreda terjeri; koerasportlasena treeninud agilitykoerteks kaheteist aasta jooksul neli oma koera, kellest ühega on olnud au osaleda kahel korral Agility Maailmameistrivõistlustel. Agilitytreenerina olen uhke oma õpilaste üle, kellest nii mõnigi on saavutanud häid tulemusi armastatud alal.
Minu abilisteks koolituse läbiviimisel on viiekuused parson russell terrier’i õed Tuli ja Tami ja teised meie pere õpihimulised koerad.

TASUMINE
Koolituse kogumaksumus on 140 eurot, mis sisaldab ligipääsu õppematerjalidele (juhendid ja videod), osaleja juhendamist ja tagasiside andmist küsimustele ja videotele.
SOODUSHIND 130 eurot
Õigus soodushinnale on
- kennel Oldywell kasvandikel (kupong KASVANDIK),
- kennel Oldywell kutsikakooli osalejatel (kupong KUTSIKAS),
- AgilityNonstop trennilistel (kupong AGILITYNONSTOP),
Peale registreerumist saadan Sulle AgilityNonstop OÜ poolt info tasumise koha ja arve. Tasumine toimub pangaülekandega arve alusel.

REGISTREERIMISEKS palun täida vorm SIIN!

Küsimuste korral võta julgelt ühendust agilitynonstop2020@gmail.com