kennel
Oldywell
JACK & PARSON
RUSSELL TERRIER
& AGILITY
KUTSIKAKOOL
TERE TULEMAST KUTSIKAKOOLI!
On avatud registreerimine sügis-talvistesse kutsikakooli gruppidesse.

Detsember:
Algus 6.12.21
Aeg: kohtumised 2 korda nädalas esmaspäeviti kl 18.15 (4 kohtumist: 6., 13., 20., 27.12), 2 kohtumist reedeti kl 21 (10., 17.12) ja 2 kohtumist neljapäeviti kl 18 (23., 30.12). Kokku 8 kohtumist.
Koht: Selli 9 (vajalik covid-tõend).

REGISTREERIMINE JA LISAINFO SIIN

Kutsikakooli väligrupid grupid alustavad tööd aprillikuust ja kestavad kuni oktoobrini. Novembrist märtsini töötavad grupid nii väljas kui ka sisehallis. Grupp avatakse, kui kutsikakooli on registreerunud piisav arv soovijaid. Registreerunud soovijale saadetakse kutse kutsikakooli.  Üks grupp töötab 1-1,5 kuud.

Aeg: äripäeviti kl 17-21 vahemikus.

Koht: Kutsikakoolid toimuvad enamasti väljas Kuusiku talu muruplatsil (Mõra küla, Kastre vald) või Tartu parkides. Siseruumides toimub kutsikakool kas Selli 9 koertehallis või Sodalise Loomakliinikus Tartus.

- Kutsiakakooli on oodatud kutsikad vanuses 2,5-6 kuud.
- Kõik kutsikakoolis osalevad koerad peavad olema nõuetekohaselt ja vastavalt vanusele vaktsineeritud ning terved.
- Rühmas on u 8 kutsikat.
- Kutsikakool koosneb 8 kohtumisest.
- Ühe kohtumine kestus on 45-50 min ning tegevused sisaldavad nii teooriat kui ka praktikat.
- Toimub 1-2 kohtumist nädalas.
- Kohtumised toimuvad põhiliselt äripäeviti õhtul ajavahemikus 18-21 ja/või laupäeviti hommikul. Kutsikakooli täpne ajakava selgub peale registreerimise lõppu ja sõltub registreeritud kutsikate vanusest, arvust ning ilmastikuoludest.
- Kutsikakool toimub  välihooajal erinevate keskondadega harjutamise eesmärgil väliplatsil, pargis, metsas ja linnas ja sisehooajal koertele mõeldud treeninghallides või loomakliinikus.

Kutsikakoolil on ka on-line tugi, kust leiab treeningutel käsitletud materjale, harjutuste kirjeldusi koos videonäidetega.

Peamised teemad, mida käsitleme: kutsiaka areng, hea suhte alused, sotsialiseerimine, kontakt koeraga, motivatsioon, mäng, koerte omavahelised suhted, probleemkäitumised, põhikäsklused, näitusetreeningu alused ning mõned vahvad trikid.

Tegemist on aktiivõppe kutsikakooliga. Ole valmis tegutsema koos oma lemmikuga - selles koolis on praktika ülekaalus!

Kutsikakooli eestvedajaks on Natali Happonen EKL atesteeritud agilitytreener, Koerteklubi Säde treener 2014-2020, AgilityNonstop OÜ agility- ja kutsikakoolide treener. Natali põhialaks on agility, lisaks sellele on ta teinud kutsikate ja noorte koerte eel-agility kursusi, triki- ja motivatsioonikoolitusi, hüppetehnika treeninguid, kutsikakoole. Natali on kuue vahva terjeri omanik, agilitysportlane ja kasvataja.