kennel
Oldywell
JACK & PARSON
RUSSELL TERRIER
& AGILITY
KUTSIKAD
Kui Sa soovid russelli kutsikat meie kennelist, siis võta ühendust oldywell@gmail.com ja kirjuta, miks oled valinud tulevaseks koeraks just jack russell'i terjeri, mis plaanid on Sul seoses koera võtmisega, millised kogemused on Sul koerte kasvatamises. Kirjuta veidi ka endast, oma perest, elukeskkonnast. Kindlasti esitan Sulle lisaküsimusi, sest kutsikale valin seda õiget inimest ja peret väga hoolikalt. Kutsikatele otsin armastavat, turvalist, stabiilset kodu, kus uued omanikud on vastutustundlikud, omavad piisavalt aega koeraga tegelemiseks kogu koera elu vältel.
Kutsika soovijaga soovin tutvuda isiklikult, enne kui kutsika broneerin. Kutsikate broneerimine algab alates kutsikate kolmenädalalseks saamisest. Enne ametlikku broneeringut räägime kutsika soovijatega põhjalikult läbi, tutvume ja loome häid suhteid.
Omalt poolt pakun tuge kutsika kasvatamisel ja treenimisel. Meie kasvandike omanikud moodustavad mõnusa võrgustiku: vahetame kogemusi, suhtleme, korraldame kokkutulekuid ja oleme üksteisele toeks.
Aretuses kasutan vaid terveid, tõustandardile vastavaid ja õige temperamendiga koeri.  Kennel Oldywell on FCI kennel. Kõik kutsikad registreeritakse Eesti Kennelliidus ja kõigil on FCI/EKL tõutunnistus.
Ole dialoogis kasvatajaga - see aitab teha õige valiku!

MEIL ON KUTSIKAD!!!
Jack Russell Terjerite pesakond sündis 12.09.22. Rohkem infot lähiajal!
Kuna me kutsikaid ette ei broneeri, siis kõigil vastutustundlikel ja aktiivse koera kasvatamisega tegeleda soovijatel on võimalus saada kutsabeebi omanikuks.