kennel
Oldywell
JACK & PARSON
RUSSELL TERRIER
& AGILITY

PESAKOND G - JANGO + DARCY

G-peakonna vanemad on Jango ja Darcy.
Jango on Tšehhist pärit temperamentne, kui sasmas nummi poiss. Jango vanemad on rahvusvahelistel koertenäitustel tituleeritud koerad. Nt multitšempionist isa on võitnud aastal 2015 Word Winner maailmanäituse! Lisaks kenale välimusele, heale anatoomiale on Jango tõelise terjerliku iseloomuga ja heade tööomadustega. Jango on tegelenud agilityga, sooritanud rebaseuru jahikatse III järgule. Jango on terve koer ja rõõmameelne koer.
Darcy on meie kenneli kasvandik. Darcy on väga hea koer! Imetlen tema rõõmsameelsust, oskust läbi saada teiste koertega, terjerlikku särtsu ja loomulikke instinkte. Darcy on väike nagu tema ema Elly ja tšempionitest vanaemad Endy ja Gaya. Darcy on terve koer, kes naudib koos oma perega kodukoera aktiivset elu.


SÜND JA ESIMESED PÄEVAD
 G-pesakonna kutsikad sündisid 25.07.2020 hilisõhtul. Poegimine läks kenast ja kiirelt. Pesakonnas on kolm isast kutsikat ja üks emane kutsikas. Hetkel tundub, et kutsikad tulevad valged pruuniga. Pruuni toonid on kutsikatel küllaslikud: kuldsest kastan- ja tumepruunini. Pesakond on ühtlane ja kõik kutsikad tunnevad end hästi. Esimeste päevade põhitegevuseks on söömine ja tudumine. Hoolitseval emmel läheb ka kenasti.
Esimesena nägi ilmavalgust 22:34 ilusa maskiga ja sabarõngaga poiss sünnikaaluga 174 gr.
Teisena vupsas maailma valge pruuniga tüdruk sünnikaaluga 182 gr. Sünniaja fikseerimisega läks kiireks, aga kirja sai 22:39.
Kolmandana sündis 22:51 kuldne poiss sünnikaaluga 185 gr.
Ja neljanda üllatusmõmmina sündis 23:40 tume poiss sünnikaaluga 199 gr.