kennel
Oldywell
JACK & PARSON
RUSSELL TERRIER
KOOLITUS
TERE TULEMAST KUTSIKAKOOLI!
On avatud registreerimine kutsikakooli gruppi, mis alustab teisipäeval 30. juunil 2019 kl 18.00.  On veel mõned vabad kohad!
Kutsikakooli saab eelregistreerida ka augustis avatavasse gruppi, selleks täitke allolev registreerimisvorm. Kui on registreerunud piisavalt osalejaid, siis võtab treener teiega e-postitsi või telefonitsi ühendust.

Kutsikakooli grupid alustavad tööd aprillikuust ja kestavad kuni oktoobrini. Grupp avatakse kohe, kui kutsikakooli on registreerunud piisav arv soovijaid. Rühmad moodustatakse kutsika vanuse järgi vastavalt registreerimisele. Üks grupp töötab kaks kuud.

Registreerunud soovijale saadetakse kutse kutsikakooli.

- Kutsiakakooli on oodatud kutsikad vanuses 3-6 kuud.
- Kõik kutsikakoolis osalevad koerad peavad olema nõuetekohaselt ja vastavalt vanusele vaktsineeritud ning terved.
- Rühmas on 6-8 kutsikat.
- Kutsikakool koosneb 8 kohtumisest.
- Ühe kohtumine kestus on 50 min ning tegevused sisaldavad nii teooriat kui ka praktikat.
- Toimub 1 kohtumine nädalas.
- Kohtumised toimuvad teisipäeviti või neljapäeviti õhtul ajavahemikus 18-21. Kutsikakooli täpne ajakava selgub peale registreerimise lõppu ja sõltub registreeritud kutsikate vanusest, arvust ning ilmastikuoludest.
- Kutsikakool toimub Lohkva agility treeningplatsi kõrval (Kollu tee 1, Luunja vald, Tartu maakond ), kuid erinevate keskkondadega kohanemise eesmärgil ja halva ilma tõttu võivad trennid toimuda ka mujal nt linnapark, sisehall vm.

Kutsikakoolil on ka on-line tugi, kust leiab treeningutel käsitletud materjale, harjutuste kirjeldusi koos videonäidetega.

Peamised teemad, mida käsitleme: kutsiaka areng, hea suhte alused, sotsialiseerimine, kontakt koeraga, motivatsioon, mäng, koerte omavahelised suhted, probleemkäitumised, põhikäsklused, näitusetreeningu alused ning mõned vahvad trikid.

Tegemist on aktiivõppe kutsikakooliga. Ole valmis tegutsema koos oma lemmikuga - selles koolis on praktika ülekaalus!

Kutsikakooli eestvedajaks on Natali Happonen Koerteklubi Säde treener alates 2014. Natali põhialaks on agility, lisaks sellele on ta teinud kutsikate ja noorte koerte eel-agility kursusi, triki- ja motivatsioonikoolitusi, hüppetehnika treeninguid, kutsikakoole. Natali on nelja vahva terjeri omanik, agilitysportlane ja kasvataja. Rohkem infot Natali ja tema koerte tegemiste kohta leiad sellelt kodulehelt.

REGISTREERIMINE AVATUD SIIN