kennel
Oldywell
JACK & PARSON
RUSSELL TERRIER
KOOLITUS

Kutsikate eel-agility treeningud
UUS! Veebruaris 2017 alustavas uus algajate agilitygrupp!
Veebruarist 2017 alustas Säde Koerteklubis treener Natali Happoneni juhendamisel uus algajate agility treeningrühm, mis on mõeldud just neile, kes soovivad koos oma kutsikaga avastada agilitymaailma!

Treeningutesse on oodatud väikest ja keskmist tõugu koerakutsikad alates 3ndast elukuust! Tegemist on eel-agility treeningutega, kus kutsikad õpivad läbi mänguliste tegevuste:
- mängima
- olema kontaktis
- jooksma, hüppama
- keskenduma
- kuuletuma ja palju muud.
Omanikud õpivad treenima oma koera, kasutama klikkerit, õpetama koerale trikke jpm.

Agilityga tegelemisel on tähtis omaniku järjepidevus ja motivatsioon. Enne registreerimist mõtle hoolikalt, kas Sul on piisavalt aega käia korralikult trennides ja teha koeraga lühiharjutusi kodus ja jalutuskäikudel.


Algajate edasijõudnute treeninggrupp


Vapper kuueliikmeline treeninggrupp alustas agilityga 2014. aasta kevad-talvel. Grupp on läbinud põhjaliku agility baaskoolituse, õppinud agilitysooritusi toetavaid trikke, käinud külaliskoolitajate seminaridel ja käpa valgeks teinud mitteametlikel A0 ja tunnelivõistlustel.
Võistlustulemused on meie agilityarmastajatel üsna head. 2015. aasta talvel ning kevadel alustasid 3 koera võistlemist ametlikus A1 võistlusklassis.
Hetkel võistlevad A2 klassis Kadi ja Edi, A2 jõudsid Reti ja Flicka, A3 klassis Marju ja Laura, A1 Ivika ja välejalg Maru.
sügis 2014, Lohkva treeningplatsil
Minu esimene treeninggrupp: Ivika ja Maru, Reti ja Flicka, Marju ja Laura, Kirke ja Luna, Kadi ja Edi, Anu ja Lenna.

Algajate agilitytreeninggrupp
Jaanuarist 2015 on alustanud noorte koerte agility treeningrühm.  Koerajuhid koos oma neljajalgeste sõpradega on saavutanud A0 taseme ja osalevad mitteametlikel võistlustel.
Jaanuarist 2016 alustas kutsikate ja noorte mini-midi koerte grupp.